Casis’teki Aerin Güzellik Dudak Parlatıcımı, Dudaklarıma Pürüzsüz Pembe Dudak Parlatıcısının

bir vakasını veriyor Casis’te (30 $), şu anda Aerin Güzellik Sayaçları ve Çevrimiçi
En büyük pembe glosses gibi hissediyorum – hayal kurduğun epik olanlar ve diğer makyajlar ile rahat konuşmalarda söylüyorsun, “Bahar 2007 topluluğundan bir pembe parlatıcıyı hatırlıyor musun? Gawd, bu rengi sevdim! ” – Makyaj çantamda taşıdığım ürünlerin çoğunda büyük tehditlerdir.

Gölgeyi hemen sağlayan epik bir pembe parlaklıkla, tüm yüzümü aydınlattığını hissediyorum, sadece onu giymek için can atıyorum ve neredeyse başka bir şey yok.

REKLAMCILIK

Makyaj çantamın dibinde tadını çıkararak bu pembe parlaklıklardan birini gördüğümde, bana göre, “Hadi, Karen, primer, vakıfı ve tüm bu ekstra şeyleri unut. Birbirimize sahip olduğumuz sürece, biraz göz kulaklığı, maskara ve kaş tozu, iyi olacağız. ”

Benim için Aerin Beauty’nin yeni bahar 2013 koleksiyonu Casis (30 $) içindeki yeni Bahar 2013 toplama dudak parlatıcısı bu pembelerden biridir.

Bu pembe hakkında en çok sevdiğim şey, neredeyse tam kapsamlı nötr pembe, yüzüme göz kamaştırıcı renge eklediği kolaylıktan başka, dudaklarımda ne kadar yumuşak görünüyor.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Casis, ince dudak çizgilerime yerleşmiyor ya da herhangi bir dalış ve yarıkları vurguluyor. Bunun yerine, camım boyunca pembe bir parça pembe vinil uzattığım gibi görünen kesintisiz, camsı bir opak rengi oluşturur.

Aerin Güzellik Casisi Dudak Parlatıcısı ayrıca bir DOE-ayak aplikatörü var
Aerin Güzellik Casişi Dudak Parlatıcım Dudaklarımda

Yapışmaz, orta ağırlıklı bir formül de parfüm veya lezzet yoktur ve rengi dudaklarımda 3-4 saat sürer.

Eğer Aerin’s Bahar’daki aranan pigmentleri açarsanız, Bloom Yüz Paleti’nde bir bahçe, alacakaranlıkta bir bahçe, alacakaranlıkta bir bahçe ya da tatlı bezelye kızardı, bence bunlardan herhangi birinin parlak Casis ile dengeli göründüğünü düşünüyorum. Yoğun dudak renginin bu suluboya gözleri ve yanakları ile karşılaştırdığı gibi.

Casis beni gülümsetiyor. Yapışkanlığı olmayan bir Mac lipglass gibi ve 30 dolara rağmen, hala çok güzel olduğunu düşünüyorum.

Şimdi hattaki diğer renkleri merak ediyorum.

Fiyat: 30 $
Müsaitlik: Aerin güzellik sayaçlarında ve çevrimiçi olarak şimdi hazır
Makyaj ve Güzellik Blogu Değerlendirmesi: A-

D ve C vitaminlerimi (kedi için) almalısın.

Son zamanlarda burada bazı akıllıca güneşli havaya sahip olduk. Güneşli ve gevrek ve güneş ışığının boşa gitmesine izin vermemem gerektiğini hissediyorum, bu yüzden gerçekten hızlı bir yürüyüşe çıkacağımı düşünüyorum, aksi takdirde “bir mahallede bir Kedi Safarisine git” olarak bilinir.

Hemen dönecek.

Dostum charlize

Oh, bu bir çeşit rastgele, ama faydalı kozmetik ürünlerinden e-posta alıyor musunuz? Bugün sahte kapatıcı için bir tane varsa, MBB’yi farkettin mi?

Ha! Bu sabah biraz garip bir okumuydu. İlk başta bu hesaplamadı. “Hey, bu benim gibi geliyor” gibiydim.

REKLAMCILIK

Bugün müthiş bir gün geçir. Yorumlarda nasıl yaptığını bilmeme izin verin.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

Leave a Comment