Tarafsız bir açık ev: Yeni Napolyon Perdis Limited Edition Chateau Collection, Da Hiz-Weuse’de Nötral

Nötrler ile nötr aşıkları ağırlıyor !!

Evet, oraya gittim, ama Tamam, çünkü Napoleon Perdis’in belirlediği bu üç parçalı tatil “Castle,” ya da büyük, görkemli bir ev (üç yıllık lise Fransızca, Merci!)

REKLAMCILIK

İlk önce, mercan kırmızı krem ​​oje bu setten yanlış yerleştirdiğim için özür dilemeliyim. Eminim burada bir yerlerde yüzerken, ama ben onu bulamadım (gerçekten ofisimi temizlemem gerekiyor) … Göz farı Quad ve dudak Quad, temayı, nötr kahverengilerini, bej ve altın olarak iletiyor. Dudaklarda sıcak, parlak renkli bir pop ile gözler.

Oldukça standart olduğu gibi, dudak dörtlü üzerinde geç duraklama kalmayacağım, ama göz dört? – Bu başka bir hikaye.

REKLAMCILIK

Seviyorum, bitirmeyi seviyorum, bu nötr göz farı var. Tavalardaki matlara benziyorlar, ancak onların ciltte aldıktan sonra aslında hafif bir parlaklık var; Sanırım bunları karışmaları kolaylaştıran şey budur.

Yani, yürürlükte, fotoğrafınızı çekmeyi planlıyorsanız veya muhafazakar bir göz farı bir görünüm takmayı planlıyorsanız, her zaman etrafta dolaşmak için her zaman harika olursunuz. .

Bu, ilginç geliyorsa, Set şimdi Neiman Marcus mağazalarında sınırlı bir süre ve 59 dolara çevrimiçi olarak sunulmaktadır.

Göz Farı Dörtlü Renk Örnekleri
Dudak Dörtlü Renk Örnekleri

Leave a Comment