Blogmas Günü 6: Noel Kartları

Tebrik kartlarını seviyorum. Onlara bakmayı seviyorum. Onları toplamayı seviyorum.

Ve hepsinden önemlisi, onları vermeyi seviyorum! Noel zamanı benim gibi bir tebrik kartı arkadaşı için en iyi zamandır (ECARS sadece hackleme!).

Her yıl iş arkadaşlarına vermek için kutulu Noel kartları için bir av’a gidiyorum, son zamanlarda Baskıların çeşitlendiği boşlukları satın aldığım boşlukları satın aldığım – bu yıl bu sevimli seti atladım:

Ben de baykuşları severim ve bir şekilde 2 kutu baykuş temalı kartla bitirdim:

Soldaki “ciddi Noel baykuşunu” dübeledim.

Bu, koleksiyonuma en yeni ekidir – Santa ve Rudolph, bir salıncaktan asılı kesiler! – Marshalls’ta bulduğum moma’dan bir tasarım:

Soldaki biri gibi daha geleneksel mesajlarla biraz daha geleneksel mesajlar almaya çalışıyorum … ama geçen yıl bu zencefilli zombi olanı, tek başına satılmadıklarından beri tüm bir kutu. Bildiğim kimse yok, ölüleri izler, bu yüzden şimdi 9 ekstra gingerbread zombi kartıyla kaldım. Herhangi biri onlara bir zencefilli zombi Noel kartı göndermemi isterse, bana bir e-posta gönderin!

Ve ben de aldığım kartları da kurtarıyorum ve aynı zamanda aynı şeyi yapar (çoğunlukla tüm kartları yuvarlarım ve ayakkabı kutusuna koyarım!) İşte birbirimize verdik (bir şeyimiz var: Onlara kedilerle kartlar – bir kedimiz yok!):

Ve bu birkaç yıl önce verdiğim bir tanedir:

Noel tebrik kartlarında mısın? Bu yıl kartları gönderdiniz mi?

Blogland’daki Bebeklerin geri kalanını Blogmas Mesajları için bugün gözden geçirdiğinizden emin olun:
♥ curly.spring.blossom ingrid
♥ Sharon Beauty Prime Sharon
♥ Kaily Hello Kaily

Başlık Image Source.

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir PAL’e e-posta ile göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Blogmas Günü 9: Noel Sweetsit çok tatlı bir dişim var. Noel şımartmak için mükemmel bir sezondur ve her yıl 1 Aralık’a gelince, yemeğimi yakaladım! Bu hikayeyi her zaman insanlara söylerim, çok az şey olduğumda, şekeri çok seviyorum, ben tasarruf ederdim …
9 Aralık 2015 “Genel”

Blogmas 2016: Noel Güzellik Tageven, bu yıl kısaltılmış bir blogum yapmaya karar vermeme rağmen, geçen yılın blogları, Noel müziği, filmler, hediye fikirleri gibi tüm büyük Christmassy konularını kapsamındadır. vb. Bu etiketi gördüğümde heyecanlıydım …
19 Aralık 2016’da “Güzellik”

Noel 2015 biti için neler yaptım, Noel için hediyeler için hediyeler için eğlenceli! Blogmas sırasında bahsettiğim gibi, hediyeler için de geçerli olan Noel için oldukça düşük anahtarız. Öyleyse paralarımı nane’den, bir yemek kitabı, Roots’tan bir üst (çorap yok!;)), William Sonoma’dan gelen ahşap bir eşyalar ve …
28 Aralık 2015 “Güzellik”

Leave a Comment