Kerastase Carre Lissant Hairstyle Saçlar İçin Dokunma Sayfaları Kurutma Sayfası Dansı Frizz

Yeni Kerastase Carre Lissant HairStyle Touch-Up Levhalar, 50 sayfanın bir kutu için 28.50 $
Bu gece, cazibe dünyasının kentsel efsanelerinde …

Uzun, uzun zaman önce bir kasabada, uzak, çok uzakta, bir kızın anlaşılmaz bir şey yaptı!

REKLAMCILIK

Yarı resmi büyük kış sezonunun gecesiydi ve evde hazırlanıyordu. Tarihi – bir tatlı, tabii ki – onu alma yolundaydı, ama saçları kıvırcık bir karmaşa oldu.

Çetin! Kapı zili alt katta çaldı.

Rastgele panik / fortuitous Kismet’in bir anında, kız çöp kutusundan eski bir kurutucu kağıdı tuttu ve saçlarının üst katmanları üzerinde koştu.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Mucizevi bir şekilde, vahşi, yolcu iplikleri düzeltildi! Huzzah!

Veya hikaye öylece gider…

Kerastase bu fikri alıyor ve daha az MacGyver-ISH’yi ve çok daha saç dostu, yeni fantezi-Schmancy Carre Lissant HairStyle Touch-up levhalarıyla (50 $ ‘lık bir kutu için 28.50 $’ dır.

Esasen aynı fikirlerdir. Her sayfa, uçakları ve frizz’ı düzeltmek için balmumu hissi, pürüzsüzleştirici bir ürün içerir, ancak paspasınızı Eau de Snuggle Bear ile koklamak yerine, yatıştırıcı bir lavanta parfümünü geride bırakırlar.

Saçlarım Cray gibi görünüyorken, son zamanlarda çok iyi olanlar, kesintisiz bir sürü dolandırıcılık sayesinde, kutudan bir sayfa alıyorum ve mumsu tarafını saçımın üst katmanlarını orta şafttan uçlara kadar çalıştırıyorum ve ardından Bir zamanlar bir zamanlar patlamış olan yan süpürtülmüş bölümler boyunca (um … birinin umutsuzca bir trim ihtiyacı var!).

Bir sayfa, işleri yeterince pürüzsüzleştirir ve kıvrımımı sever, ancak bir kelime o ‘UYARI: Sayfalar saç hacmini saptırma eğilimindedir, bu nedenle bittiğinde bazı ekstra kabarık ve ezici yapmak isteyebilirsiniz / isteyebilirsiniz.

Ayrıca, bir patlamanın üçünü üç (veya dört ya da beş) gündeyseniz, köklerinizden kaçının, çünkü sayfalar biraz parlaklık eder ve saçınız zaten biraz yağlı ise, giydiğiniz gibi görünebilirsin. KFC Kovası …

Kutu, elimin avucuna sığacak kadar küçük ya da orta ölçekli bir çanta, bu yüzden seyahat için iyidir ve eğer bir debriyaj gibi daha küçük bir şeyi kullanacaksanız, her zaman kutuyu evde bırakabilir ve bir tane getirebilirsiniz. veya plastik bir torbada yanınızda iki sayfa.

Bunlar tamamen çalışıyor. Kuzgunları ortadan kaldırmak için sadece onlara güvenmezdim, ancak frizz karşıtı touch’lar için uygundurlar. Bir kutu 50 sayfa 28.50 $ ‘dır. Şimdi Kerastase Sayaçlarında ve çevrimiçi olarak mevcut.

Fiyat: $ 28.50 için 50 $
Kullanılabilirlik: Şimdi Kerastase Sayaçlarında ve Çevrimiçi
Makyaj ve Charm Blog Derecelendirmesi: A

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

P.S. Memnun Kambur Günü, Frizz Fighter!

Leave a Comment